2 pokoje z dużym balkonem

ul. Światowida 136, Białołęka, Warszawa
708 000 PLN
12 232 PLN / m²

Powierzchnia 57.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 18
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 136, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Kamiński +48 786997922

Najczęściej zadawane pytania