5+-pokojowe mieszkanie na Bielanach

ul. Belgradzka 115, Wawer, Warszawa
334 000 PLN -15%
390 718 PLN 3 201 PLN / m²

Powierzchnia 104.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 6
Rok budowy 1977

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Adres: ul. Belgradzka 115, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Woźniak CBRE Polska +48 662806788

Najczęściej zadawane pytania