Mieszkanie 4-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Konstruktorska 23, Piastów
1 013 000 PLN
9 839 PLN / m²

Powierzchnia 102.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 10
Rok budowy 2007

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Konstruktorska 23, Piastów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Kozłowska JLL Residential +48 786286512

Najczęściej zadawane pytania