Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Pradze

ul. Puławska 25, Józefosław
530 000 PLN
6 971 PLN / m²

Powierzchnia 76.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Pradze. Adres: ul. Puławska 25, Józefosław. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Kowalski Cushman & Wakefield +48 794406158

Najczęściej zadawane pytania