Przestronne 5+-pokojowe na Ursynowie

ul. Cicha 49, Praga-Północ, Warszawa
393 000 PLN
3 031 PLN / m²

Powierzchnia 129.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 1951

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe na Ursynowie. Adres: ul. Cicha 49, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Tomasz Nowak Openhouse.pl +48 787306301

Najczęściej zadawane pytania