4-pokojowe na niskim piętrze

ul. Obozowa 50, Mokotów, Warszawa
603 000 PLN -4%
624 874 PLN 4 431 PLN / m²

Powierzchnia 136.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 12
Rok budowy 2011

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Obozowa 50, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Nowak JLL Residential +48 883444960

Najczęściej zadawane pytania