Nowoczesne 4-pokojowe na Ochocie

ul. Grochowska 12, Ursus, Warszawa
427 000 PLN
4 483 PLN / m²

Powierzchnia 95.25 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1970

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grochowska 12, Ursus, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Natalia Wiśniewska Engel & Völkers Warszawa +48 785170835

Najczęściej zadawane pytania