1 pokoje w centrum na zamkniętym osiedlu

ul. Obozowa 140, Ursynów, Warszawa
630 000 PLN
9 793 PLN / m²

Powierzchnia 64.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 2016

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Obozowa 140, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Barbara Dąbrowski CBRE Polska +48 788432977

Najczęściej zadawane pytania