Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Żoliborzu

ul. Wilcza 121, Rembertów, Warszawa
429 000 PLN
7 663 PLN / m²

Powierzchnia 55.98 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 16
Rok budowy 1982

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilcza 121, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jan Jankowska Metrohouse +48 785409942

Najczęściej zadawane pytania