4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Szkolna 146, Targówek, Warszawa
340 000 PLN -9%
372 316 PLN 2 963 PLN / m²

Powierzchnia 114.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1970

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe na wysokim piętrze. Adres: ul. Szkolna 146, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Jankowski Cushman & Wakefield +48 732315462

Najczęściej zadawane pytania