Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

ul. Conrada 146, Białołęka, Warszawa
458 000 PLN
5 363 PLN / m²

Powierzchnia 85.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2016

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem. Adres: ul. Conrada 146, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marcin Jankowska Century 21 Polska +48 535637455

Najczęściej zadawane pytania