Mieszkanie 121 m² na Mokotowie

ul. Modlińska 60, Bielany, Warszawa
725 000 PLN
5 972 PLN / m²

Powierzchnia 121.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Modlińska 60, Bielany, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Kozłowska CBRE Polska +48 664182972

Najczęściej zadawane pytania