Mieszkanie 99 m² na Ursynowie

ul. Hoża 14, Żoliborz, Warszawa
408 000 PLN
4 139 PLN / m²

Powierzchnia 98.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 4
Liczba pięter 16
Rok budowy 2026

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Hoża 14, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Kamiński Colliers International +48 503681494

Najczęściej zadawane pytania