Nowoczesne 1-pokojowe na Ochocie

ul. Idzikowskiego 141, Targówek, Warszawa
339 000 PLN
2 528 PLN / m²

Powierzchnia 134.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 6
Liczba pięter 13
Rok budowy 1952

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 141, Targówek, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Barbara Krawczyk +48 726999325

Najczęściej zadawane pytania