Mieszkanie 128 m² na nowym osiedlu

ul. Kościuszki 35, Bielany, Warszawa
471 000 PLN -5%
498 350 PLN 3 670 PLN / m²

Powierzchnia 128.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 17
Rok budowy 2004

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 128 m² na nowym osiedlu. Adres: ul. Kościuszki 35, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Kozłowski Savills Polska +48 731478117

Najczęściej zadawane pytania