Komfortowe mieszkanie 5+-pok. blisko centrum

ul. Puławska 142, Halinów
278 000 PLN -25%
370 017 PLN 6 002 PLN / m²

Powierzchnia 46.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 18
Rok budowy 1987

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 5+-pok. blisko centrum. Adres: ul. Puławska 142, Halinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Anna Jankowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 691404651

Najczęściej zadawane pytania