Mieszkanie 40 m² w centrum

ul. Słowackiego 14, Bemowo, Warszawa
334 000 PLN -13%
384 979 PLN 8 392 PLN / m²

Powierzchnia 39.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2020

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 14, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Kowalski Colliers International +48 607485998

Najczęściej zadawane pytania