4 pokoje z garderobą

ul. Żelazna 41, Piaseczno
425 000 PLN
12 467 PLN / m²

Powierzchnia 34.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 12
Rok budowy 1981

Opis

Do sprzedaży 4 pokoje z garderobą. Adres: ul. Żelazna 41, Piaseczno. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Krawczyk CBRE Polska +48 694594033

Najczęściej zadawane pytania