Mieszkanie 73 m² na Bielanach

ul. Szkolna 143, Piaseczno
709 000 PLN
9 769 PLN / m²

Powierzchnia 72.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2011

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Szkolna 143, Piaseczno. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Kwiatkowski Cushman & Wakefield +48 783681741

Najczęściej zadawane pytania