Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem

ul. Koszykowa 141, Milanówek
794 000 PLN -7%
852 615 PLN 19 925 PLN / m²

Powierzchnia 39.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 16
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Adres: ul. Koszykowa 141, Milanówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Kamiński Agencja Nieruchomości Feniks +48 603389993

Najczęściej zadawane pytania