2 pokoje z widokiem na Wisłę

ul. Rydygiera 4, Izabelin
584 000 PLN
4 885 PLN / m²

Powierzchnia 119.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2013

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rydygiera 4, Izabelin. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Krawczyk JLL Residential +48 501903540

Najczęściej zadawane pytania