Komfortowe mieszkanie 3-pok. z widokiem na park

ul. Piłsudskiego 35, Śródmieście, Warszawa
379 000 PLN
8 043 PLN / m²

Powierzchnia 47.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1955

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piłsudskiego 35, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Krawczyk CBRE Polska +48 783557214

Najczęściej zadawane pytania