3 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Rosoła 76, Ursynów, Warszawa
606 000 PLN
7 466 PLN / m²

Powierzchnia 81.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 1976

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rosoła 76, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Piotrowski Metrohouse +48 536070666

Najczęściej zadawane pytania