Nowoczesne 4-pokojowe przy metrze

ul. Lipowa 54, Rembertów, Warszawa
428 000 PLN
2 859 PLN / m²

Powierzchnia 149.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 13
Rok budowy 1983

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lipowa 54, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marcin Wójcik Re/Max Polska +48 512132400

Najczęściej zadawane pytania