Nowoczesne 3-pokojowe z widokiem na park

ul. Hoża 94, Mińsk Mazowiecki
586 000 PLN
6 222 PLN / m²

Powierzchnia 94.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1984

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Hoża 94, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Szymańska Home Broker +48 882283197

Najczęściej zadawane pytania