Komfortowe mieszkanie 2-pok. w spokojnej okolicy

ul. Królewska 24, Wesoła, Warszawa
736 000 PLN
21 053 PLN / m²

Powierzchnia 34.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 18
Rok budowy 2015

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Królewska 24, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Pawłowski Re/Max Polska +48 732132040

Najczęściej zadawane pytania