Jasne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Koszykowa 34, Wesoła, Warszawa
960 000 PLN
10 745 PLN / m²

Powierzchnia 89.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1978

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Koszykowa 34, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Kozłowski +48 888590822

Najczęściej zadawane pytania