Nowoczesne 1-pokojowe na Bielanach

ul. Chmielna 90, Sulejówek
339 000 PLN
4 350 PLN / m²

Powierzchnia 77.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1972

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Chmielna 90, Sulejówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Jankowska +48 537293013

Najczęściej zadawane pytania