Mieszkanie 3-pokojowe z garażem

ul. Grochowska 64, Łomianki
871 000 PLN
5 926 PLN / m²

Powierzchnia 146.98 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 6
Rok budowy 1983

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 64, Łomianki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Paweł Kamińska Emmerson Realty +48 725771709

Najczęściej zadawane pytania