Komfortowe mieszkanie 2-pok. w zielonej okolicy

ul. Brzozowa 80, Mokotów, Warszawa
376 000 PLN -19%
465 695 PLN 5 185 PLN / m²

Powierzchnia 72.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 8
Rok budowy 2012

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Brzozowa 80, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Natalia Zielińska Metrohouse +48 737393398

Najczęściej zadawane pytania