Nowoczesne 1-pokojowe na Pradze

ul. Puławska 126, Żoliborz, Warszawa
245 000 PLN
2 870 PLN / m²

Powierzchnia 85.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 1967

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Puławska 126, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marek Kozłowski Północ Nieruchomości +48 698924789

Najczęściej zadawane pytania