3-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Zwycięzców 111, Białołęka, Warszawa
303 000 PLN
6 157 PLN / m²

Powierzchnia 49.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 17
Rok budowy 1969

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Zwycięzców 111, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Krawczyk Metrohouse +48 604164506

Najczęściej zadawane pytania