4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Słoneczna 111, Bemowo, Warszawa
636 000 PLN
4 969 PLN / m²

Powierzchnia 127.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 111, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Wiśniewski Century 21 Polska +48 697950790

Najczęściej zadawane pytania