Mieszkanie 90 m² w zielonej okolicy

ul. Krótka 10, Wilanów, Warszawa
770 000 PLN
8 530 PLN / m²

Powierzchnia 90.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2012

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Krótka 10, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Mazur Emmerson Realty +48 888297695

Najczęściej zadawane pytania