3 pokoje z osobną kuchnią

ul. Marszałkowska 16, Józefów
344 000 PLN
11 969 PLN / m²

Powierzchnia 28.74 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 4
Rok budowy 2023

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z osobną kuchnią. Adres: ul. Marszałkowska 16, Józefów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Woźniak Freedom Nieruchomości +48 601688964

Najczęściej zadawane pytania