Jasne mieszkanie 1-pokojowe z widokiem

ul. Rydygiera 82, Wilanów, Warszawa
710 000 PLN
5 502 PLN / m²

Powierzchnia 129.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 13
Rok budowy 2021

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 1-pokojowe z widokiem. Adres: ul. Rydygiera 82, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Jankowska +48 531975462

Najczęściej zadawane pytania