2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Chmielna 87, Białołęka, Warszawa
484 000 PLN
5 193 PLN / m²

Powierzchnia 93.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 16
Rok budowy 1975

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Chmielna 87, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Wójcikowa Hamilton May +48 608165072

Najczęściej zadawane pytania