2-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Modlińska 5, Mokotów, Warszawa
446 000 PLN -12%
507 396 PLN 3 109 PLN / m²

Powierzchnia 143.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 15
Rok budowy 2004

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Modlińska 5, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Zieliński Emmerson Realty +48 519125310

Najczęściej zadawane pytania