Jasne mieszkanie 1-pokojowe z tarasem

ul. Kondratowicza 96, Rembertów, Warszawa
886 000 PLN -6%
942 309 PLN 14 906 PLN / m²

Powierzchnia 59.44 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 1999

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kondratowicza 96, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Zieliński +48 694078107

Najczęściej zadawane pytania