Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Konstruktorska 57, Nadarzyn
616 000 PLN
4 184 PLN / m²

Powierzchnia 147.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 15
Rok budowy 1996

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Konstruktorska 57, Nadarzyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Kowalska Freedom Nieruchomości +48 738070053

Najczęściej zadawane pytania