4 pokoje z dużym balkonem

ul. Żelazna 34, Targówek, Warszawa
381 000 PLN
6 748 PLN / m²

Powierzchnia 56.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 20
Rok budowy 1974

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Żelazna 34, Targówek, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Lewandowska Colliers International +48 732747764

Najczęściej zadawane pytania