5+-pokojowe mieszkanie blisko centrum

ul. Belgradzka 32, Konstancin-Jeziorna
512 000 PLN -5%
538 456 PLN 3 810 PLN / m²

Powierzchnia 134.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 18
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Belgradzka 32, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Andrzej Woźniak Knight Frank +48 726281087

Najczęściej zadawane pytania