Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z tarasem

ul. Sobieskiego 95, Kobyłka
762 000 PLN
5 917 PLN / m²

Powierzchnia 128.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 15
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sobieskiego 95, Kobyłka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Krzysztof Piotrowski Freedom Nieruchomości +48 884427721

Najczęściej zadawane pytania