4 pokoje w dobrej lokalizacji do zamieszkania

ul. Belgradzka 134, Wilanów, Warszawa
672 000 PLN
7 743 PLN / m²

Powierzchnia 86.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 7
Rok budowy 2019

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Belgradzka 134, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Krawczyk Century 21 Polska +48 889346459

Najczęściej zadawane pytania