Nowoczesne 4-pokojowe blisko centrum

ul. Saska 25, Ursus, Warszawa
683 000 PLN
10 925 PLN / m²

Powierzchnia 62.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1983

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Saska 25, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Krawczyk Savills Polska +48 506540528

Najczęściej zadawane pytania