3-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Królewska 42, Ochota, Warszawa
368 000 PLN -4%
385 293 PLN 2 973 PLN / m²

Powierzchnia 123.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 20
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Królewska 42, Ochota, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Robert Dąbrowska Openhouse.pl +48 782150695

Najczęściej zadawane pytania