Nowoczesne 3-pokojowe na Bemowie

ul. Cicha 13, Wawer, Warszawa
507 000 PLN
6 432 PLN / m²

Powierzchnia 78.83 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 7
Rok budowy 1967

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 3-pokojowe na Bemowie. Adres: ul. Cicha 13, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Mazur JLL Residential +48 728133217

Najczęściej zadawane pytania