Jasne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie

ul. Wołoska 118, Sulejówek
627 000 PLN
17 899 PLN / m²

Powierzchnia 35.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 13
Rok budowy 2021

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wołoska 118, Sulejówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jan Szymański Home Broker +48 796567162

Najczęściej zadawane pytania