Mieszkanie 5+-pokojowe z windą

ul. Mickiewicza 95, Praga-Południe, Warszawa
568 000 PLN
5 884 PLN / m²

Powierzchnia 96.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 6
Rok budowy 1997

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mickiewicza 95, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Zieliński Century 21 Polska +48 795460185

Najczęściej zadawane pytania