Jasne mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Idzikowskiego 72, Wilanów, Warszawa
565 000 PLN
4 721 PLN / m²

Powierzchnia 119.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1964

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Idzikowskiego 72, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Nowicka Openhouse.pl +48 531757560

Najczęściej zadawane pytania